חולצות פוקר מדליקות

בעמוד זה באפשרותכם לבחור ממגוון חולצות פוקר מדליקות, להזמין אותם דרך האתר ולקבל אותם בדואר רשום ישירות לביתכם או למישהו שאתם מעוניינים להעניק לו מתנה.

כל חולצות הפוקר מודפסות בטכניקה ייחודית המזריקה את צבע ההדפסה ישירות לסיבי הבד, התוצאה, הדפסה מרהיבה ונעימה למגע העמידה לאורך שנים.

כל העיצובים של חולצות הפוקר בעמוד זה מקוריים ועוצבו ברוח הטקסס הולדם פוקר כמובן.

 

איך מבצעים הזמנה?

 

אל תשכחו לחזור ולבקר באתר ולראות אלו עיצובים חדשים של חולצות פוקר ישנם.

עם ביצוע הזמנה של אחת מחולצות הפוקר באתר הינך מאשר כי קראת והסכמת לתנאי ההזמנה, ההספקה והביטולים.

KORNIT 931DS

 

קצת רקע על הדפסת החולצות:

הדפסת חולצות הפוקר נעשית באמצעות kornit digital מדפסת הצבע הדיגיטלית היחידה בעולם להדפסה ישירה על חולצות. טכנולוגיה חדשנית זאת מאפשרת להדפיס באופן מושלם על טי שירט כך שההדפסה חודרת לתוך סיבי הבגד לקבלת תוצאה מרהיבה, נעימה למגע ועמידה לשנים. חולצות הטי שירט מורכבות מ- 100% כותנה נעימה למגע, זאת בניגוד לחולצות עם מרכיבים סינטטיים המשמשות להדפסות בשיטות אחרות.

הדפסה על בד בהיר

להדפסה על בד בהיר יש קסם מיוחד בשל שילוב מושלם של ההדפסה במרקם הבד כך שבמישוש החולצה בעיניים עצומות לא ניתן להרגיש את אזור ההדפסה. הצבעים הבאים יחשבו לבד בהיר :לבן, תכלת, ורוד וכדומה.

 

הדפסה על בד כהה

קורנית היא המדפסת הראשונה בעולם המסוגלת לבצע הדפסות על בד כהה. באמצעות פטנט ייחודי המאפשר להדפיס באופן דיגיטאלי הדפסה במספר שכבות בו זמנית, כך מתקבלת תוצאת דפוס גם על בד שחור. כידוע הצבע השחור "בולע" כל צבע המודפס עליו ולמעשה לא מאפשר הדפסה ישירה על גביו. הדפסת שיכבה לבנה ומעליה שכבת צבע מאפשרת קבלת תוצאה מרשימה גם בהדפסה על בד כהה.

יש לשים לב, בשל ריבוי השכבות, הדפסה על צבע כהה מורגשת יותר במישוש ונטמעת פחות במרקם הבד. תהליך היצור מורכב ויקר יותר ובשל כך עלות הדפסה על חולצה כהה יקרה יותר*. הדפסת תמונות מתקבלת באופן מרשים יותר בהדפסה בהירה מכיוון שהיא מבוצעת בשכבה אחת ועל כן יותר מדוייקת.

הצבעים הבאים יחשבו לבד כהה: שחור, אדום , ירוק, חום וכדומה.

 

*הסירו דאגה מליבכם, אצלנו אין הבדל במחיר בין כהה לבהיר, אלא רק בין חולצות קצרות וארוכות.

 

מחיר חולצה קצרה: במקום 119 ש"ח רק 99.99 ש"ח

מחיר חולצה ארוכה: במקום 159 ש"ח רק 129.99 ש"ח

כולל דמי משלוח!